ברוכים הבאים למומנטום

אנו מאמינים שניתן לנהל חיים תוך כדי שליטה בכאב. אבל אצלנו, אנו יודעים שמסע ההחלמה הנכון יכול להוביל לחיים ללא כאבים בכלל.
 
לכן, אנו מציעים תוכניות טיפול מותאמות אישית. הפיזיותרפיסטים המומחים שלנו בונים תוכנית לצרכים והמטרות הספציפיים של המטופלים שלנו, ומבטיחים שהם יקבלו את הטיפול היעיל ביותר שניתן. עם גישה המתמקדת במטופל, אנו נותנים עדיפות לנוחות והמטרותהאישיות של כל מטופל ומטופלת. אנו משלבים שיטות וטכניקות שונות שהופכות את תהליך השיקום וההחלמה לאפקטיבי וכבסיס העיקרי לחזרה לשגרה.

אנו מציעים טיפולי פיזיותרפיה חדשניים מבוססי מדע, בחדרי טיפולים אישיים עם איזור אימונים בכדי שתוכלו גם לתרגל את שיעורי הבית שקיבלתם מהפיזיותרפיסטים שלנו. הפיזיותרפיסטים שלנו יהיו איתכם 100% מהטיפול, כדי להפוך אותו ליעיל יותר.
 
פנו אלינו עוד היום כדי לחיות חיים בריאים ופעילים יותר.

הכירו את הצוות שלנו

לירון מרפי | b.p.t

לירון סיימה את לימודיה באוניברסיטת קורטין, בפרת׳, אוסטרליה ב-2009 ועבדה בבתי חולים, קופות חולים, מכונים פרטיים וספורט באוסטרליה ובארץ. בנוסף לניסיונה הרב בשיקום אורתופדיה וספורט, היא מתמחה בתחום בריאות האישה ושיקום רצפת האגן.לירון אוהבת לעזור לנשים המתמודדות עם בעיות ברצפת האגן לחזור לספורט ולפעילות גופנית. על מנת להשיג זאת, היא משלבת אימונים גופניים ופילאטיס שיקומי.

דויד בורובסקי | b.p.t

דויד סיים את לימודיו באוניברסיטת מלבורן ב-2008 ומאז עבד במגזר הפרטי באוסטרליה ובארץ. הוא מתמחה בשיקום פציעות ספורט ואורתופדיה. כפיזיותרפיסט, עבד צמוד לנבחרות פוטבול אוסטרלי, אתלטים, אקרובטים, מתאמני קרוס-פיט וליווה את נבחרת ישראל בהתעמלות מכשירים לתחרויות לחו”ל. דויד הוא הפיזיותרפיסט של נבחרת הנשים של ישראל לרוגבי ומלווה אותן לתחרויות בינלאומיות. דויד מאמין בשיפור איכות הפיזיותרפיה בארץ בכדי שתהיה נגישה לכולם. הוא לוקח את הזמן להקשיב למטרות הלקוחות שלו, ומשתף איתם פעולה עד הגשמתן.

לורין עבדיאן

פיזיותרפיסטית מוסמכת, בוגרת תואר ראשון מטעם אוניברסיטת בן גוריון. בנוסף, בעלת תואר ראשון בביולוגיה ופסיכולוגיה בדגש על מדעי המוח מאוניברסיטת תל אביב. במקביל לעבודתה כפיזיותרפיסטית לורין מדריכת פילאטיס מכשירים ומזרן מנוסה, ומשלבת פילאטיס במהלך תהליך השיקום של המטופלים שלה.. " אני מאמינה בחיבור אל הגוף ולתנועה כדרך חיים, ובמקביל כדרך להחלמה והתאוששות מפציעות וכאבים. חשוב לי ללוות ולתמוך במטופל בתהליך בו ילמד דפוסי תנועה מגוונים, יעילים ומקדמים, שיעזרו לו להתנהל עם גופו מחדש בהנאה ובביטחון".

סוניה פורסטר B.P.T

פיזיותרפיסטית מוסמכת, סיימה את לימודיה בשנת 2014 באקדמיה לרפואה במינכן, גרמניה. במסגרת עבודתה בקופות חולים, סוניה טיפלה בפגיעות בחוט השדרה, בגפיים העליונות והתחתונות בשילוב של מגוון טכניקות, ביניהן שחרור רקמה רכה, טיפול מנואלי ואימון פונקציונלי. סוניה מתמחה בעיסוי לימפטי (MLD) ובהדבקת קיניזיוטייפ. במקביל למומנטום, סוניה עובדת בקליניקה בצפון תל-אביב המקבלת מטופלים מקופות חולים וכן פרטיים. “השקעת הזמן בהקשבה ובהערכה כוללת של הבעיה שלכם חשובות לתוכנית טיפול מוצלחת ומבוססת קלינית. הדגש הוא להדריך אתכם כיצד לשלוט בכאב שלכם”.

אנאל מזרחי

אנאל סיימה תואר ראשון והמשיכה להרחיב את הידע שלה בתואר שני בפיזיותרפיה באוניברסיטת מקגיל במונטריאול בשנת 2019. לאחר מכן, היא עבדה רבות עם קבוצות כדורסל נשים וגברים בקנדה וכן עם חולי כאבי גב כרוניים במסגרת השיקום שלהם. לאחר שעשתה עלייה לארץ בשנת 2020, אנאל עבדה בעיקר בקליניקות הפיזיותרפיה הפרטיות בתחום האורטופדיה ושיקום אורטופדי. בנוסף, אנאל סיימה לימודי הסמכה לתזונאית הוליסטית ב-AFPA וכן שילבה מודולים נוספים בנושאים של מיינדפולנס, בריאות ואושר. אנאל מאמינה רבות בחיבור בין הגוף והנפש ובשילוב של גורמים חיצוניים (מקצועיים וחברתיים), המשחקים תפקיד גדול ברווחה הכללית של המטופל.

דור אשור

דור סיים לימודיו באוניברסיטת תל אביב, החל לעסוק במגזר הפרטי ולהתמחות בפציעות ספורט ושיקום אורתופדי. כפיזיותרפיסט, הוא ליווה נבחרת רוגבי, לוחמי MMA, כדורסלנים, כדורגלניות, מתאמני קרוספיט והתעמלות אומנותית. כספורטאי מקצועי בעברו ומתרגל תנועה בשש השנים האחרונות, דור בא עם ארגז כלים רחב לניתוח הצרכים של מטופליו ודיוק תכניות הטיפול והתרגילים בהתאם כדי לאפשר חזרה לאיכות חיים מלאה.

נשמח לחזור אליכם

כמובן שאתם יכולים פשוט להרים טלפון, אבל אם אתם מעדיפים – נחזור אליכם
רק תשאירו את הפרטים ונדבר ממש בקרוב