תוכנית שיקום לשימוש בחדר כושר

בניית תוכנית אימוני התנגדות וכוח שמטרתה שיפור צפיפות עצם ומסת שריר, על ידי פיזיותרפיסט ספורט מומחה

 

עוזר למגוון מצבים

נוקשות מפרקים

הפרעה בתפקוד רצפת האגן

שרירים תפוסים

בעיות יציבה

דלקת גידים

כאב מפרקים

מתיחות שרירים

התכווצות שרירים

כאבי צוואר וגב

נשים בהריון ואחרי לידה

מי שמעוניינים לייעל את התוצאות שלהם באימונים

בניית תוכנית שיקום לחדר הכושר כוללת שימוש בחדר הכושר כמסגרת מועילה להתאוששות מכאבים או פציעה. זאת בנוסף  לשיפור הטכניקה והכנת הגוף להרמת משקלים, תוך הפחתת הסיכון לפציעות עתידיות. הפיזיותרפיסטים המוסמכים שלנו יעצבו עבורך תוכנית מותאמת אישית לאימונים בחדר הכושר, כדי לתת מענה למטרות הספציפיות שלך. ההתמקדות שלנו היא בשיפור כוח, גמישות, יכולת אירובית והפחתת כאב. אנו מציעים גם קבוצות אימונים קטנות שמתמקדות בכוח, מוביליטי ופילאטיס, שמועברות על ידי הפיזיותרפיסטים.

תוכנית שיקום לחדר הכושר היא דרך מצוינת לחיזוק הגוף עבור אנשים החווים בעיות משניות הנובעות מכאב או פציעה, אובדן כוח, גמישות, ניידות, שיווי משקל ירוד או ירידה בכושר. אנו נספק לך הדרכה צמודה כדי להבטיח ביצוע נכון של תרגילים ושימוש במכשירים. עבודה צמודה לתכנית מסודרת שנבנתה על ידי הפיזיותרפיסט המומחה בחדר הכושר שלנו, הינה דרך אפקטיבית להתגבר על טראומות גופניות כמו ניתוח, פציעה או תאונה.

אחרי אבחון מדויק, אנו ניצור עבורך תוכנית אימונים לחדר הכושר, מותאמת למצב הגופני והמטרות שלך. התוכנית נבנית כדי להפחית כאב, לשפר התאוששות לאחר פציעה קיימת ומניעה של פציעה חוזרת כתוצאה מביצוע לא נכון של תרגילים.

מההיריון או הלידה.

ברמה הפיזיולוגית, שינויים ניכרים בשרירים וברקמות דורשים בדרך כלל פעילות גופנית מסודרת של 2-3 פעמים בשבוע בתוך תקופת זמן של לפחות 6-12 שבועות. יחד עם זאת, בגלל ההשפעה החיובית על המערכת העצבית, מטופלים חווים לעתים רבות שיפורים בכאב וביציבה שלהם כבר לאחר הפגישה הראשונה. בנוסף, אפילו מפגש אחד בשבוע יכול להוביל לשינויים הניתנים לצפייה בשרירים, ויכולה להתאים  במיוחד עבור אנשים שרוצים להתחיל להתאמן.

אין צורך להתייעץ עם רופא לפני תחילת הטיפול. הפיזיותרפיסטים המוסמכים שלנו יבצעו הערכה מקיפה כדי לקבוע את הבטיחות וההתאמה של תוכנית האימון לשיקום במכון כושרלנסיבות הספציפיות שלך.

– הפחתת הסיכון לפציעה

–  חיזוק הגוף

–   דיוק טכניקות ביצוע

– שיפור המטרות האישיות שלך בחדר הכושר

–  שיפור טווח התנועה והגמישות

–  שיפור יציבת הגוף

–  הגעה לתוצאות ועמידה במטרות

–  שימוש נכון בציוד של חדר הכושר

–  עוזר לנהל את הכאב

במהלך ההריון

 

עדיין יש לך שאלות?

כמובן שאתם יכולים פשוט להרים טלפון, אבל אם אתם מעדיפים – נחזור אליכם
רק תשאירו את הפרטים ונדבר ממש בקרוב

מכון פיזיותרפיה תל אביב

יתרונות השיטה